В Хмельницькій ОВА відбулося чергове засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”

В ОВА відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»
за участі постійних членів та представників профільних підрозділів обласної військової адміністрації.
Долучився до засідання онлайн перший заступник начальника Хмельницької РВА Віктор Паламарчук. До участі в дискусії були запрошені представники громад Хмельницької, Дунаєвецької та Сатанівської територіальних громад.
Окрім того, члени робочої групи заслухали начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області Анатолія Марценюка, який поінформував про роботу Управління у першому кварталі 2024 року.
За результатами проведеного моніторингу процедур закупівель замовників області попереджено порушень та їх наслідків на загальну суму 145,2 млн. гривень, з яких відмінено 12 процедур закупівель загальною очікуваною вартістю 105,7 млн. гривень та розірвано 15 договорів на загальну суму 7,2 млн. гривень.