В Хмельницькому районні формують стрілецький батальйон

На виконання завдань,  визначених Офісом Президента України від 25.01.2023 року №41-02/112 в Хмельницькому районі формується стрілецький батальйон.

До його лав запрошують громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку,  вони можуть бути й без досвіду проходження військової служби.

Закликаємо приєднатись до лав стрілецького батальйону добровольців, а також і внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово перебувають на території Хмельниччини.

Для всіх військовослужбовців батальйону проведуть відповідну підготовку.

Формуватися та розміщуватися особовий склад буде на території Хмельницької області.  Аби вступити до батальйону, треба звернутися до центру комплектування й вказати, що бажаєте проходити службу саме в стрілецькому батальйоні.

Головна мета – отримати якісно нові, добре оснащені та підготовлені бойові формування, які будуть посилювати наші сили оборони при виконанні завдань із деокупації усіх українських територій!

Час повертати своє!