В Миролюбненській громаді відкрито новостворену місцеву пожежну команду

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації взяв участь у заходах з нагоди відкриття Іляшівської місцевої пожежної команди в Миролюбненській громаді.

На території Миролюбненської територіальної громади відтепер діють дві місцеві пожежні команди – Миролюбненська та Ілляшівська, які забезпечують надійний захист громадян, населених пунктів, виробничих об’єктів та сільськогосподарських угідь від пожеж.

Створити у селі Ілляшівка місцеву пожежну команду було вирішено у зв’язку із віддаленістю населеного пункту від найближчих пожежних частин та команд. Це забезпечить оперативність у подоланні пожеж.

Для Ілляшівської місцевої пожежної команди передано спеціально оснащений пожежний автомобіль, створено справжній пункт місцевої пожежної команди – гараж для автомобіля, кімната відпочинку для членів команди, здійснено перекриття приміщення пожежної станції, проведено поточні ремонти приміщень та облаштування прилеглої території, закуплено нові меблі.

Також до складу місцевої пожежної команди входитимуть п’ять добровольців пожежників-вогнеборців з числа жителів села Ілляшівка.