В Україні зняли документальний фільм «Поруш тишу» про вплив війни на рівень домашнього і сексуального насильства

Україні презентували документальний фільм «Поруш тишу» про вплив повномасштабної війни на рівень домашнього насильства та його форми.

Також стрічка висвітлює тему надання допомоги постраждалим від насильства, пов’язаного з війною, зокрема сексуального.

«Поруш тишу» — це історія про те, як допомога здатна лікувати рани і побороти травматичний досвід. На жаль, часто постраждалі бояться чи соромляться звертатися по допомогу через острах, що їх не зрозуміють чи будуть засуджувати.

Героями фільму стали фахівці сервісів допомоги постраждалим від насильства у різних регіонах: спеціалісти Центрів допомоги врятованим, онлайн-платформи «Аврора», мобільних бригад соціально-психологічної допомоги UNFPA, Гарячої лінії для чоловіків, притулків, кризових кімнат, спеціалістів громадської організації «Ла Страда — Україна».

Режисерка фільму — Анастасія Ігнатенко.