В Ярмолинецькій територіальній громаді створено громадське формування «Корсар-1»

На території Ярмолинецької територіальної громади створилось громадське формування «Корсар-1», яке очолив Федір ПРОНАК.
На своєму першому інструктажі члени ГФ «Корсар-1» отримали посвідчення, які їм вручив начальник відділення поліції підполковник поліції Петро Фурман.
На інструктажі був присутній заступник селищного голови Ярмолинецької ТГ Іван Березовський, який побажав членам ГФ натхнення та невичерпної наснаги в почесній діяльності на благо нашої держави.
Від сьогодні, члени ГФ «Корсар-1» будуть залучатись до спільного несення служби з працівниками поліції відділення поліції № 3 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області.
В основному робота ГФ буде формуватись на:
  •  забезпеченні публічної безпеки та порядку під час проведення оперативного відпрацювання території, масових заходів;
  •  попередження та профілактики злочинних проявів та правопорушень;
  •  забезпечення та безпеки дорожнього руху спільно з працівниками секторів ГРПП;
  • перевірці торгівельних та розважальних закладів;
  •  проведення профілактичних заходів з особами, що допускають насильство в сім’ї, особами раніше судимими, та особами які перебувають під адміністративним наглядом, для попередження скоєння ними повторних злочинів;
  •  участь у проведенні профілактичних заходів протидії наркозлочинності та незаконного продажу спиртних напоїв.
Підполковник поліції Петро Фурман зазначив, що лише спільними зусиллями ми можемо отримати високі результати в напрямку забезпечення публічної безпеки та порядку, а також знайти чіткі пріоритети попередження злочинів та інших правопорушень на території нашого проживання.