“ВАРТО:ЄДНАННЯ” презентація конкурсу для громадських організацій

Єднання: конкурс для громадських організацій, які підтримують ветеранів
Український ветеранський фонд Мінветеранів та Isar Ednannia запускають новий конкурс – #Варто: Єднання.
2,5 млн грн – таку суму фінансової підтримки зможуть отримати переможці – громадські організації, які підтримують ветеранів й ветеранок.
Ознайомитися з умовами конкурсу та почути всі деталі можна на презентації, яка відбудеться 31 жовтня об 11:00 у медіацентрі Україна-Укрінформ.
Медіацентр Україна-Укрінформ (вул. Богдана Хмельницького, 8/16)
Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/yoS7qA436bSN9C747
Формат: наживо чи онлайн.
Прямий ефір ви зможете побачити у соцмережах УВФ, ІСАР Єднання та Media Center Waste Ukraine Analytics
Участь у заході візьмуть:
Руслана Величко – в.о. Виконавчої директорки Українського ветеранського фонду Мінветеранів
Володимир Шейгус – виконавчий директор ІСАР Єднання
Олексій Тарабукін – радник з комунікацій Міністра у справах ветеранів
Програма конкурсів «ВАРТО: ЄДНАННЯ» фінансується за кошти державного бюджету через Український ветеранський фонд Мінветеранів. Дофінансування здійснюється за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).