Верховна Рада України ухвалила важливі рішення

19 жовтня у ході пленарного засідання Верховної Ради України народні депутати порушили низку важливих питань та ухвалили важливі рішення.

Зокрема, прийнято за основу законопроєкт № 8371 − запропоновано внести зміни до деяких законів України, передбачивши положення щодо унеможливлення діяльності в Україні релігійних організацій, керівний центр (управління) яких розташований за межами України у державі, яка здійснює збройну агресію проти України.

Варто зазначити, що  у квітні поточного року депутатами Хмельницької обласної ради було прийнято рішення “Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо припинення договорів оренди з релігійними організаціями, які не виконують вимог Законів України”, яке за своїм змістом є співзвучним із законопроєктом № 8371.

Крім того, сьогодні Верховною Радою України прийнято за основу ще такі законопроєкти:

№ 9656-д − запропоновано тимчасове подвоєння ставки податку на прибуток із 18% до 36% для банків, що забезпечить додаткові надходження до бюджету у розмірі орієнтовно 10 млрд грн для фінансування воєнних витрат.

№ 10000 − схвалено проєкт Закону про Державний бюджет України на 2024 рік.

Джерело: ВРУ