Вічна пам’ять і вічна Слава Героям, які полягли за незалежність України!

Боляче, коли гинуть кращі сини України. Ще важче – дивитись в очі батькам, котрі втратили найдорожче!

Начальник Хмельницької РВА, Анатолій Катеренчук, разом із начальником Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковником Миколою Грушкою, начальником п’ятого відділу Хмельницького районного центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Олегом Гулько та очільником Меджибізької громади Олександром Ткачем, передали батькам Андрія Хорика – Нілі Олександрівні та Василю Миколайовичу орден «За мужність» ІІІ ступеня(посмертно). Указ Президента України від 21.04.2022 р.

Хлопець загинув в лютому минулого року на Херсонському напрямку. 24 річний юнак служив за контрактом та був гранатометником. Військова частина А0284.

Щира подяка батькам за виховання справжнього Героя! Вічна пам’ять Андрію!