Відбулася колегія Хмельницької обласної військової адміністрації

Сьогодні під головуванням першого заступника начальника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна відбулось розширене засідання колегії ОВА. До участі у засіданні долучилися заступники начальника ОВА, керівники структурних підрозділів, територіальних підрозділів ЦОВВ, начальники РВА та голови громад області.
 На порядок денний виносилися питання
  •  про підсумки проходження опалювального сезону 2022/2023 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2023/2024 року;
  •  про підготовку до опалювального сезону та заходи з енергозбереження в закладах освіти області.
«Основні роботи з підготовки до зими на об’єктах соціальної сфери має бути завершено до 1 вересня та до 1 жовтня на об’єктах житлово-комунального господарства області», – наголосив Сергій Тюрін.
Відтак, він додав, що потрібно здійснити заходи із захисту об’єктів критичної інфраструктури, відновити пошкоджені об’єкти енергетики та забезпечити альтернативними джерелами енергії усі важливі об’єкти житлово-комунального господарства та соціальної сфери, забезпечити роботу промисловості, органів влади тощо.