Відбулася робоча нарада з керівниками районів електричних мереж та підприємств критичної інфраструктури Хмельницького району

За дорученням начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука,перший заступник Віктор Паламарчук, спільно з начальником Хмельницького районного відділу управління Служби безпеки України у Хмельницькій області Сергієм Галецьким та заступником начальника відділу привенції Хмельницького районного управління поліції Романом Огородніком провели робочу нараду з керівниками районів електричних мереж та підприємств критичної інфраструктури Хмельницького району.
Серед ключових питань порядку денного:
  •  Організація охорони та захисту важливих об’єктів критичної інфраструктури та протидія диверсійним групам на період дії воєнного стану;
  •  Встановлення відео нагляду.
«Сьогодні по всій території нашої держави працюють розвідувальні диверсійні групи, є значний витік інформації, де розташовані ті чи інші об’єкти. Тому наше з вами завдання – бути максимально пильними. Маємо спрацювати на випередження і запобігти протиправним діям ворога. Довірені вам підприємства та підрозділи мають бути під посиленою охороною. Прошу з відповідальністю віднестись до даного питання, адже від результату залежить наша з вами безпека» – зазначив під час наради Віктор Паламарчук.
Окрім того, присутні обговорили спільний алгоритм дій та напрацювали дорожню карту першочергових завдань.