Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 5 жовтня, відбулося засідання комісії  з питань захисту прав дитини Хмельницької районної військової адміністрації, яке провела Заряна Попадіна, заступниця голови районної державної адміністрації, за дорученням Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької РВА.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини було розглянуто  питання про усиновлення синів дружини, з якого доповіла начальник служби у справах дітей Наталія Остафійчук.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.