Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини

8 грудня, за дорученням Анатолія Катеренчука, голови Комісії  з питань захисту прав дитини Хмельницької районної військової адміністрації Заряна Попадіна, заступниця голови районної державної адміністрації, провела засідання комісії разом  з Наталією Остафійчук, начальницею служби у справах дітей.

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто питання  щодо усиновлення доньки дружини.

Всі рішення були прийнятті відповідно до чинного законодавства, на користь заявників.

Інформувала по кожному із питань начальник служби у справах дітей Наталія Остафійчук.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.