Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціально-правового захисту та забезпечення реалізації законних  прав та інтересів дітей, 17.01.2023 року  під головуванням, Заряни Попадіної, заступниці  голови Хмельницької РДА, за дорученням Анатолія Катеренчука, начальника районної військової адміністрації, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке  провела  Наталія Остафійчук, начальник служби у справах дітей.

Основними завданнями Комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дітей у  Хмельницькому районні на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто питання про усиновлення  дітей дружини.

У ході засідання  заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до прийняття рішеня.

З’ясовано факти і обставини питання, що було винесено на порядок денний, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей та взяті на контроль до їх повного виконання.