Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

28 лютого відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Провів засідання Віктор Паламарчук, перший заступник, за дорученням Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької РВА, присутні на засіданні члени тимчасової комісії.

На порядок денний винесено два питання:

1.  Про стан  погашення заборгованості із заробітної плати по підприємствах Хмельницького району.

2. Затвердження графіків погашення заборгованості із заробітної плати по підприємствах – боржниках Хмельницького району.

По питаннях порядку денного доповідав Вадим Ващук,  начальник управління соціально – економічного розвитку території, архітектури, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та державної реєстрації адміністрації. Також була заслухана інформація запрошених.

Члени комісії обговорили питання заборгованості, а також виплати заробітної плати працівникам підприємств району, перспективи та шляхи  її погашення.

За результатами засідання керівнику підприємства надано рекомендації вжити додаткових заходів щодо недопущення подальшого зростання заборгованості із виплати заробітної плати та продовжувати погашення наявної.