Відбулося засідання з питань захисту прав дитини Хмельницької РДА

Сьогодні  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Хмельницької районної державної адміністрації за участю Заряни Попадіної, заступниці начальника Хмельницької районної військової адміністрації та Інни Стаднік, заступниці начальника служби у справах дітей.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

На засіданні було розглянуто питання, пов’язані із захистом прав та інтересів дітей:
– щодо усиновлення сина дружини;
– про виведення зі складу прийомної сім’ї дитини – сироти.
Всі рішення були прийнятті відповідно до чинного законодавства, на користь заявників.

Інформувала по кожному із питань заступниця начальника служби у справах дітей Інна Стаднік.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.