Відбувся форум до Дня психічного здоров’я «Ментальне здоров’я: плекаємо стійкість»

В обласному центрі відбувся форум «Ментальне здоров’я: плекаємо стійкість», приурочений до Всесвітнього дня психічного здоров’я. Цей захід став частиною реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що ініційована дружиною Президента України Оленою Зеленською, яка має на меті допомогти українцям знайти джерело духовної енергії та стресостійкості.

Участь у заході взяла Заряна Попадіна заступниця голови Хмельницької РДА та Оксана Москалюк начальниця Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

В ході заходу також відбулися обговорення питань ментального здоров’я у форматі панельних дискусій.

 

 

 

 

 

Окрім того, із презентацією Всеукраїнської програми ментального здоров’я в форматі відеозапису до присутніх звернулася Перша леді Олена Зеленська.

Далі учасникам форуму детальніше розповіли про пріоритетні плани та напрацювання у сфері ментального здоров’я на рівні області й громад, продемонстрували результати картування наявних послуг та сервісів у сфері ментального здоров’я. У дискусіях взяли участь представники різних сфер обласного управління щодо питань ментального здоров’я, практикуючі лікарі та психологи.