Відділ підтримки ветеранів війни та членів їх сімей продовжують організовувати заняття для дітей.

Відділ підтримки ветеранів війни та членів їх сімей Хмельницької районної військової адміністрації спільно з Хмельницькою обласною організацією товариства Червоного Хреста України та Департаментом освіти Хмельницької міської ради продовжують організовувати заняття для дітей.
  •  Навчання традиційно проходять щопонеділка о 14:00 у приміщенні відділу підтримки ветеранів війни та членів їх сімей Хмельницької районної військової адміністрації.
  •  Дітки матимуть можливість весело провести час, вивчаючи різноманітні методи саморегуляції, що супроводжуватимуться іграми, вправами на розвиток уваги, а також творчими завданнями.
 Участь у заході можлива за попередньою реєстрацією за номером: 073-75-53-055
Вік учасників 6 -10 років.
Участь безкоштовна!    Гостинно запрошуємо!
Адреса Пилипчука 17/1 (центр зайнятості, вхід зі сторони вул. Шевченко, 1 поверх)