Віктор Паламарчук передав державні нагороди (посмертно) військовослужбовцям Хмельницького району

За дорученням Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької РВА, Віктор Паламарчук перший заступник голови райдержадміністрації разом із очільниками громад району та представниками місцевих ТЦК та СП передали державні нагороди родинам загиблих Героїв.
Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців :
  •  старшого солдата Козловського Олександра Вікторовича – військовослужбовця Антонінської громади;
  •  старшого солдата Синюка Олега Костянтиновича – військовослужбовця Антонінської громади;
  • солдата Лисаковського Андрія Руслановича – військововслужбовця Красилівської громади;
  • солдата Оліщука Олександра Ігоровича – військовослужбовця Щиборівської громади.
Ці нагороди ніколи не зможуть полегшити біль втрати рідних людей. Проте, вони є свідченням мужності, самовідданості та великої відваги наших воїнів, що полягли за майбутнє держави і за кожного з нас. Наш обов’язок – пам’ятати про неоціненний подвиг наших захисників, котрі боронили та продовжують виборювати нашу незалежність.
Вічна пам’ять полеглим Героям!
Сил та мужності рідним і близьким!