Віктор Паламарчук передав високі державні нагороди родинам загиблих Героїв.

За дорученням Анатолія Катеренчука начальника Хмельницької РВА, Віктор Паламарчук перший заступник разом із очільниками громад району та представниками районного та місцевих ТЦК та СП передали високі державні нагороди родинам загиблих Героїв.
Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Красилівської громади:
  •  Солдата Дерещука Андрія Володимировича
  •  Солдата Ляшука Андрія Юрійовича
Військовослужбовців Антонінської громади:
  •  Солдата Томашенко Юрія Івановича
  •  Солдата Конуса Юрія В’ячеславовича
Військовослужбовців Теофіпольської громади:
  •  Солдата Члека Романа Григоровича
  •  Солдата Муріна Дмитра Смбатовича
  •  Солдата Клапощука Олександра Олександровича
Військовослужбовця Наркевицької громади:
  •  Солдата Микульця Івана Степановича
Також нагороджено медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ» військовослужбовця Чорноострівської громади:
  •  Старшого солдата Маркова Валентина Вікторовича
«Боляче розуміти, що ці державні нагороди, присвоєні захисникам – посмертно. Ці хлопці заплатили високу ціну за нашу незалежність. Вічна пам’ять і слава кожному, хто здійснив подвиг і віддав своє життя за державу, за її вільне майбутнє, за кожного з нас!» – зазначив Віктор Паламарчук.