Віктор Паламарчук провів прийом громадян з особистих питань

19 січня, відповідно до затвердженого графіка, перший заступник голови Хмельницької районної державної адміністрації Віктор Паламарчук, провів прийом громадян з особистих питань.

Звернулись до посадовця, з надією на підтримку та допомогу у вирішенні нагальних  питань, мешканці територіальних громад Хмельницького району.

В основному, звернення стосувалися земельних питань, а саме порядок оформлення права власності на земельну ділянку в селі Грузевиця, питання щодо порядку припинення роботи архівного відділу колишньої Летичівської РДА та про порядок нарахування субсидії на опалювальний сезон 2023 року.

Звернення громадян, заступником голови районної адміністрації, були уважно розглянуті. Про результати розгляду зверненнь, буде поінформовано у порядку, передбаченому чинним законодавством.