Віктор Паламарчук привітав військовослужбовців однієї з військових частин з річницею створення.

За дорученням Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької РВА, перший заступник Віктор Паламарчук привітав військовослужбовців однієї з військових частин із 11-ю річницею створення.
Від імені очільника району посадовець вручив військовим відзнаки за вагомий внесок в наближення нашої Перемоги, високі показники у бойовій підготовці та зразкове виконання військового обов’язку.
Також до вітальної церемонії долучилися представники влади області та міста, силових структур, духовенства.
Ці воїни – справжні професіонали військової справи. Протягом років вони неодноразово доводили свою відвагу та відданість Україні як на полі бою, так і в тилу, щодня надійно та мужньо захищаючи нашу країну від ворога. Перемоги та досягнення військових даної частини вже увійшли в історію України, слугуючи прикладом відваги.
«Пишаємося вашими подвигами! Ви є прикладом хоробрості, сили та вірності
військовому обов’язку. Вклоняємося кожному з вас за ваш патріотизм і любов до своєї Батьківщини. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих воїнів, що віддали свої життя за волю та майбутнє кожного українця» – наголосив Віктор Паламарчук.