Віртуальна виставка «Ukraine Online Expo in Jordan 2024»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві (далі – Посольство) у співпраці з українськими розробниками платформи atexpo.online у період з 15 липня по 15 жовтня 2024 року безкоштовно організовують проведення віртуальної виставки «Ukraine Online Expo in Jordan 2024» (https://atexpo.online/64/UkraineOnlineExpoinJordan/) для представлення експортного потенціалу українських компаній, зацікавлених у виході на ринок Йорданії.

У рамках заходу кожен експонент у своєму «кабінеті стендів» на платформі зможе оформити дизайн стенду, опублікувати презентації, відео, спілкуватися та обмінюватися контактною інформацією з відвідувачами (відео-презентація функціоналу платформи: https://youtu.be/rbu_QoKK-jM). Експоненти публікуватимуть свій стенд безкоштовно за допомогою промо-кодів, які будуть надсилатися Посольством (кількість безкоштовних промо-кодів наразі обмежена та становить 157 од.).

Віртуальні стенди мають бути оформлені англійською мовою (презентації чи відео можуть бути додані арабською). Також українські компанії мають визначити відповідальну особу, яка має регулярно переглядати кабінет стенду та захід на предмет нових відвідувачів і запитів.

Для того, щоб отримати можливість створити виставковий стенд:

  1. Українська компанія за допомогою платформи NAZOVNI (https://nazovni.online/) надсилає заявку на сприяння експорту до Йорданії з коментарем про бажання взяти участь у віртуальній виставці «Ukraine Online Expo in Jordan 2024».
  2. Після перевірки компанії командою NAZOVNI відповідна заявка з’являється у кабінеті дипломата Посольства України в Йорданії у NAZOVNI.
  3. Посольство створює учасника виставки у кабінеті на платформі aonline та надсилає на електронну адресу української компанії, вказаний у заявці в NAZOVNI, лист-підтвердження.
  4. Отримавши лист-підтвердження українська компанія налаштовує на платформі atexpo.online свій виставковий стенд та надсилає його Посольству для валідації (перевірки коректності оформлення).
  5. Посольство валідує віртуальний стенд компанії та надсилає українському експортеру електронною поштою безкоштовний промо-код.
  6. Українська компанія активує свій віртуальний стенд за допомогою промо-коду на сторінці «опублікувати стенд» у своєму кабінеті стендів на платформі aonline. Після публікації віртуального стенду він стає доступним для перегляду учасниками виставки.

Зазначений захід розрахований для українських експортерів із різних сфер господарської діяльності. Відповідно, планується, що стенди учасників виставки буде структуровано за павільйонами (наприклад: Food Products, Furniture, Fashion, Industry, Chem-Pharma, Construction, Equipment, Investment, IT, тощо).

Відповідальний за організацію згаданого заходу з боку Посольства ‒ Олексій Слука, перший секретар, oleksii.sluka@mfa.gov.ua,

моб. тел.: +962775949741 (WhatsApp, Signal, Threema).