Історію творять люди, які незважаючи на обставини, залишаються працювати на рідній землі!

За дорученням начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука,  перший заступник Віктор Паламарчук вручив Почесну грамоту від імені начальника Хмельницької військової обласної адміністрації Сергія Гамалія, за багаторічну сумлінну працю та вагомі трудові досягнення Генеральному директору ТОВ «Адамівка – Агро» Миколі Плінському.

Впродовж багатьох років тут наполегливо працюють на результат за сучасними європейськими стандартами. Підприємство є одним з основних серед бюджетоутворюючих, а колектив прославляє не лише нашу область, а й має відзнаки на державному рівні. Відповідно до Указу Президента України Микола Плінський нагороджений двома Орденами «За заслуги»!
Історію та Перемогу творять люди, які незважаючи на обставини, залишаються працювати на рідній землі!  Пишаємось людьми, котрі працюють в тилу та гідно тримають продовольчий фронт.

Вперед до Перемоги! Все буде Україна!