Виїзний прийом громадян до Чорноострівської громади провів Анатолій Катенчук

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, 29 серпня , начальником Хмельницької РВА, Анатолій Катеренчук, проведено особистий виїзний прийом громадян у Чорноострівській територіальній громаді.
На зображенні може бути: 1 особа та текст
Разом з начальником районної адміністрації участь у виїзному прийомі взяли Оксана Москалюк, начальник управління соціального захисту населення РВА, Інна Ратушняк, начальник відділу діловодства та контролю та Діана Мельник, головний спеціаліст юридичного відділу райдержадміністрації.
Під час прийому громадян порушувалися питання різного характеру:
  •  Підготовка закладів освіти та укриттів до навчального року;
  •  Питання пільгового проїзду дітей, позбавлених батьківського піклування,
  •  Допомога у створені житлово – побутових умов для будинку сімейного типу.
На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, начальник райдержадміністрації взяв під особистий контроль та надав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.
На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та лікарня
На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються, стіл та текст