Виїзний прийом громадян у Волочиській громаді

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, згідно робочого графіку здійснив виїзний прийом громадян у Волочиській територіальній громаді.

У виїзному прийомі взяли участь Костянтин Черниченко, Волочиський міський голова, Наталія Лебідь, заступниця начальника управління соціального захисту населення, Інна Ратушняк, начальниця відділу діловодства та контролю, Альона Мороз, начальниця юридичного відділу райдержадміністрації.

Під час прийому громадян, мешканці громади звернулися з наболілими питаннями до очільника району, а саме:

-колективне звернення внутрішньо переміщених осіб, щодо придбання житла, зокрема для багатодітних сімей;

-консультативна допомога у реєстрації для отримання компенсації, за зруйновне житло, внаслідок військових дій;

-проведення ремонту доріг місцевого та державного значення;

-надання гуманітарної допомоги для людей з обмеженими можливостями;

-юридична консультація з питань соціального характеру.

На питання, що були порушенні на зустрічі, були надані обґрунтовані роз’яснення в межах повноважень райдержадміністрації, а також надані доручення відповідним органам та структурним підрозділам, щодо вирішення порушених заявниками питань.

Виїзні прийоми надалі будуть проводитись відповідно до графіку виїзду робочих груп по прийому громадян району за місцем проживанняна затвердженого розпорядженням начальника Хмельницької районної військової адміністрації від 29.12.2022 року № 131/2022-р.