З першого дня від запуску е-Посвідчення ветерана у мобільному застосунку “Дія” команди Мінветеранів, Мінцифри, Дії та наших партнерів з ПРООН у режимі 24/7 опрацьовують запити, помилки та надають підтримку у реалізації цього проєкту.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Якщо дані про ваш статус передані до Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ), ваше е-Посвідчення у Дії буде знайдено та відображено. Якщо документ не знайдено, ми допоможемо з’ясувати причину, чому інформація відсутня у Реєстрі, та надаємо алгоритм подальших дій.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Наші фахівці докладають всіх зусиль, щоб оперативно відпрацювати ваші звернення.
Щоб додати інформацію до Реєстру після витребування в органу, що надав статус, потрібно більше часу, ніж для процесу оновлення даних. У залежності від кожного окремого випадку термін розгляду може бути від 1 дня до 1 місяця. Дякуємо за розуміння!
![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/447899282_122166144338037474_2765431318326771892_n.jpg)