Якісний зв’язок у кожен населений пункт: Уряд затвердив План радіочастотного спектра

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка затверджує План використання радіочастотного спектра. Це дасть змогу створити фундамент для впровадження нових технологій в Україні, зокрема 5G.

Завдяки затвердженню Плану Україна зможе ефективно управляти радіочастотним спектром та долати виклики цифрової епохи. Це, зокрема, дасть змогу зменшити цифровий розрив між містами й селами та покращити якість електронних сервісів.

Крім того, документ відповідає міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції. Він визначає прагнення нашої держави вирівнювати стандарти, працювати над спільними цілями та долучитися до Єдиного цифрового ринку.

Документ розробила команда Мінцифри спільно з Держспецзв’язку.