“єОздоровлення-2024” Як працюватиме система цьогоріч.

Уже зовсім скоро дитячі голоси наповнять життям табори відпочинку і оздоровлення. Діти, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, відпочиватимуть безоплатно. І, як і торік, можна буде скористатися програмою «єОздоровлення».
Ми запустили «єОздоровлення» минулого року: це був пілотний проєкт, який дозволив майже 2000 дітей із малозабезпечених родин відпочити в Карпатах без навантаження на сімейний бюджет.
Батьки отримували на спеціальний рахунок кошти, які можна було витратити на путівку до одного з 15 оздоровчих закладів.
Проєкт «єОздоровлення» довів свою ефективність, тож у 2024 році розширюємо його і сподіваємося охопити відпочинком ще більше дітей.
Що змінюється цьогоріч?
☀️ Змінюються вимоги до оздоровчих закладів.
Тепер вони не обов’язково мають бути розташовані у карпатському регіоні та мати вищу категорію. Проте мають бути внесені до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення і відпочинку та мати облаштоване укриття.
☀️ Розширюється географія проєкту.
До нього зможуть долучитися оздоровчі заклади у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій областях та в місті Києві.
☀️Сума на одну дитину буде 15 980 грн (п’ять прожиткових мінімумів). Вартість оздоровлення дитини залежатиме від категорії дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.
❗Отримати путівку через програму «єОздоровлення» можна буде, якщо дитина НЕ отримувала в поточному році путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбаної коштом державного або місцевого бюджету будь-якого рівня.
Більше про програму читайте на сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23722.html.