Юлія Воробієвська на запрошення Хмельницької обласної федерації профспілок взяла участь у засіданні Молодіжної ради

Юлія Воробієвська, психологиня відділу підтримки ветеранів та членів їх сімей Хмельницької районної військової адміністрації, на запрошення Хмельницької обласної федерації профспілок взяла участь у засіданні Молодіжної ради Хмельницької області.
На зустрічі були присутні представники державних установ та члени Молодіжної ради.
Під час візиту пані Юлія провела тренінг на тему: «Психологічні особливості комунікації з ветеранами війни», основна мета якого полягала у висвітленні різних психологічних аспектів спілкування з військовослужбовцями, які повертаються до мирного життя.
«Події сьогодення стосуються не тільки ветеранів, але й великої кількості цивільного населення. Саме тому вміння правильної комунікації відіграє важливу роль у створенні безпечного середовища як для Захисників, так і для кожного з нас» – зазначила Юлія Воробієвська.