Зафіксовано факт замору водних біоресурсів у р. Південний Буг

Днями представники Хмельницького рибоохоронного патруля спільно з інспекторами Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, спеціалістами Держпродспоживслужби та працівниками Управління з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницької міської ради провели обстеження ділянки Хмельницького водосховища, розташованого на р. Південний Буг у м. Хмельницький, а саме: правий берег від автомобільного мосту поблизу вул. Північна до вул. Кам’янецька.

У результаті обстеження зафіксовано загибель 155 водних біоресурсів, а саме: 146 товстолобів, 7 коропів, 1 щука та 1 карась сріблястий. При обстеженні водного об’єкта встановлено: вода у р. Південний Буг прозора. На поверхні водойми забруднень, візуально, не виявлено.

Спеціалістами Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області відібрано проби води в місцях загибелі риби для проведення лабораторних досліджень. Висновок про те, що стало причиною загибелі водних біоресурсів фахівці нададуть після результатів проведення лабораторних досліджень.

Рибоохоронці і надалі будуть відстежувати ситуацію на водоймі. Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян повідомляти про усі виявлені факти загибелі водних біоресурсів на «гарячу лінію» Хмельницького рибоохоронного патруля: (068) 384 98 10.