Захисників з Деражнянщини відзначено державними нагородами (посмертно)

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА разом з представниками Хмельницького районного ТЦК та СП та головою Дражнянської міської територіальної громади, Андрієм Ковпаком, передали Високі державні нагороди рідним загиблих Героїв.

Згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” I ступеня (посмертно) нагороджено сержанта Пам’ятничного Юрія Вікторовича, який загинув 8 травня 2022 року, поблизу населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області під час виконання бойового  завдання. Нагороду отримала мати – Пам’ятнична Людмила Олександрівна. Крім того Юрій попередньо був нагороджений Орденом “За мужність” ІІІ ступеня у 2014 році та Орденом “За мужність” ІІ ступеня в квітні 2022 року.  Відтепер Юрій став повним Кавалером Ордена «За мужність».

Також передано нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України “Сталевий Хрест” солдату Теперчуку Олександру Васильвичу, який помер 24 лютого 2023 року в шпиталі. Нагороду отримали батьки.

Олександр, був гранатометником парашутно-десантного взводу, приймав безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.