Захисників з Хмельниччини відзначено державними нагородами (посмертно)

Сьогодні, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА разом з представниками Хмельницького районного ТЦК та СП та головами Сатанівської та Солобковецької територіальних громад, передали Високі державні нагороди рідним загиблих Героїв.

Згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено:

• солдата Дмитрина Назара Васильовича, який загинув 7 травня 2022 року, біля села Серебрянка Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового  завдання. Нагороду отримала мати Ренчкаль Олена Ігорівна.

• солдата Герету Олександра Івановича, який загинув 9 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Залізничне Запорізької області виконуючи бойове завдання. Нагороду отримала дружина Кундиловська Леоніда Володимирівна.