Захисників з Наркевицької та Деражнянської громад відзначено державними нагородами (посмертно)

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА разом з Олегом Поповичем представником Хмельницького районного ТЦК та СП та головами Наркевицької та Деражнянської територіальних громад, передали Високі державні нагороди рідним загиблих Героїв.
Згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” IІ ступеня (посмертно) нагороджено солдата ЛЕПІКАША Олександра Анатолійовича, який загинув 15 вересня 2022 року, поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області під час виконання  завдань у забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації. Нагороду отримала дружина Ніна Анатоліївна.

Згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено сержанта СОЛОВЕЯ Анатолія Степановича,  водій кулеметного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти військової частини А3892, який 28 жовтня 2022 року, загинув в результаті артилерійського обстрілу під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації поблизу населеного пункту Яковлівка Донецької області.  Нагороду отримала дружина Оксана Леонідівна.