![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/379641001_335009562256082_4315965152693578572_n.jpg)
![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/379643436_7066442056746127_1095006603184197142_n.jpg)
![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/384549274_149061941616172_4222789790346619871_n.jpg)
Згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено сержанта СОЛОВЕЯ Анатолія Степановича, водій кулеметного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти військової частини А3892, який 28 жовтня 2022 року, загинув в результаті артилерійського обстрілу під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації поблизу населеного пункту Яковлівка Донецької області. Нагороду отримала дружина Оксана Леонідівна.