Зараз спільне завдання – дати всі можливості, щоб у Сумській області були робочі місця, працював соціальний захист – звернення Президента України

Сьогодні ми на Сумщині. Я був тут з командою цілий день. Спочатку наші військові. Відвідав наших хлопців, які відновлюються після травм та відзначив державними нагородами. Безмежно вдячна лікарям, медсестрам та всім, хто допомагає їм одужати після травм.
Другий випуск за сьогодні – це, звичайно, все, що стосується оборони Сумщини, кожної громади, кожного міста. Особливо важко в прикордонній зоні, яка піддається постійному російському терору. Постійні обстріли, авіаудари та протидія підривним угрупованню ворога. Я вдячний усім бійцям, усім командувачам ЗСУ, прикордонникам, нашій поліції, Нацгвардії, СБУ – усім, хто займається обороною.
Україна вміє бути сильною. Кожного дня ми маємо додавати впевненості нашій країні та народу. І будь ласка, завжди будьте вдячні тим, хто зберігає нормальне життя в нашій країні, в усіх наших громадах.
Дякую, Сумщина! Слава Україні!