Заряна Попадіна передала почесні відзнаки «Мати – героїня»

Заступниця голови Хмельницької РВА, Заряна Попадіна вручила почесні відзнаки «Мати – героїня» матерям із Старосинявської, Деражнянської та Вовковинецької громад Хмельницького району.
Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Присвоїти почесне звання «Мати – героїня»:
  •  Гуменюк Олені Сергіївні – матері п’яти дітей;
  •  Мазуренок Світлані Михайлівні – матері п’яти дітей;
  •  Фесюк Олені Миколаївні – матері п’яти дітей;
  •  Колесник Наталії Василівні – матері семи дітей;
  •  Драгонюк Вікторії Миколаївні – матері п’яти дітей;
  •  Засаднюк Оксані Анатоліївні – матері п’яти дітей;
  •  Стріхар Світлані Петрівні – матері п’яти дітей;
  •  Яворській Галині Олександрівні – матері п’яти дітей.
«Захоплююсь безмежною любов’ю до дітей цих жінок. Усі вони – є прикладом для нас, особливо у час, коли в країні війна. Низький уклін матерям, котрі народили та дали гідне виховання багатьом діткам. Бажаю Вам, міцного здоров’я, довгих літ життя та безмежної радості від своїх дітлахів під мирним українським небом» – зазначила Заряна Попадіна.