Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

За дорученням Анатолія Катеренчука, голови Комісії  з питань захисту прав дитини Хмельницької районної військової адміністрації,01.03.2023 року,  Заряна Попадіна, заступниця голови районної державної адміністрації,  провела засідання комісії разом з Наталією Остафійчук, начальницею служби у справах дітей.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто наступні  питання:

• про усиновлення  дочки дружини, сімей з смт. Стара Синява та смт. Теофіполь;
  • щодо виведення з прийомної сім’ї особи, з числа дітей позбавлених батьківського піклування;
  • про усиновлення сина дружини;
  • про уиновлення дітей дружини.

У ході засідання  заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до прийняття рішеня.

З’ясовано факти і обставини питання, що було винесено на порядок денний, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей та взяті на контроль до їх повного виконання.