Звернення Президента наприкінці 308-го дня війни

“Сьогодні звернувся із щорічним Посланням до Верховної Ради – про зовнішнє та внутрішнє становище України. Про те, як ми всі – усі українці – змінили цього року світ і що будемо роботи в наступному році. Певно, ви могли вже бачити в новинах основні акценти всіх цих подій або ще побачите.
Хотілося б зараз додати ще одне – до всього, що було зроблене та сказане сьогодні. Додати дещо неполітичне. Що б не відбувалось і що б не було у вас на душі, підтримуйте одне одного. Обовʼязково. Будь ласка, знаходьте час, щоб сказати теплі слова тим, хто поруч із вами, навіть якщо це не близькі вам люди, – просто іншим українцям. Частіше обіймайте рідних. Частіше говоріть друзям, як ви їх цінуєте. Частіше підтримуйте колег. Частіше дякуйте батькам. Частіше радійте дітям.
Дбайте про Україну, цінуйте одне одного і робіть усе, щоб допомогти нашим воїнам! Щодня – до перемоги. Слава всім нашим людям! Слава Україні!”