Звернення Володимира Зеленського

Провів суттєву зустріч з Прем’єр-міністром Денисом Шмихалем, стратегічну нараду на все перше пів року по роботі з нашими сусідами в Європейському Союзі Обговорили деталі планової міжурядової співпраці з Польщею, Словаччиною, Чехією, Румунією та Болгарією Угоди, які вже діють. Домовленості, яких ми маємо досягти. Це була дуже пізнавальна зустріч.
Лідерство в політиці сусідства – це те, що дає лідерство всій державній політиці І я вдячний кожному нашому сусіду – кожній країні, кожному лідеру – хто має цілком прагматичні та взаємовигідні відносини, підтримує реалізацію наших домовленостей. Продуктивність з кожним сусідом в Євросоюзі необхідна.
Я дякую всім у світі хто допомагає! Дякую всім, хто працює заради України, заради наших воїнів, щоб наші Сили оборони та безпеки України мали більші можливості.
Слава Україні!