Звернення Володимира Зеленського

Сьогодні день розпочався із засідання штабу. Не тільки про поточну оперативну ситуацію на передовій, але й про інші стратегічні питання, зокрема підготовку нашої країни до переходу на F-16 – про це був спеціальний звіт.
Всі параметри першої партії літаків: конкретні терміни постачання, необхідна технічна та інфраструктурна підтримка. Деталі позитивні. Цього року наші ВПС стануть сильнішими, а це фундаментальне завдання. Зокрема, це означає захист від російських керованих бомб та нових можливостей на передовій загалом.
Звичайно, на сьогоднішньому нараді також були доповіді головнокомандувача, розвідки, міністра оборони та інших урядовців, відповідальних за озброєння. Особливу увагу приділили Авдіївці та південним районам.
Я вдячна всім, хто бореться за Україну, працює заради України і допомагає!
Слава Україні!