Звернення Володимира Зеленського

Сьогодні хочу подякувати керівництву Європейського Союзу та всім державам-членів за створення нового Фонду допомоги Україні в рамках Європейського фонду миру. Сума становить 5 мільярдів євро, які цього року будуть використані на підтримку наших оборонних зусиль. Ми також очікуємо, що цей Фонд стане частиною загальної безпекової угоди між Україною та Європейським Союзом.
Я вдячна всім нашим людям, які воюють і працюють заради України та українців, які підтримують кожне наше місто і громаду. А особливо тим, кому зараз найважчі часи: Донецьк, Луганськ, Харків, Суми, Чернігів, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, та наша Одеса. Ми робимо все можливе, щоб надати Україні та кожному нашому регіону більше захисту та сил. Я дякую всім у світі, хто стоїть з Україною!
Слава Україні!