Звернення Володимира Зеленського наприкінці 449-го дня війни

«Щойно провів засідання Військового кабінету. Це наш особливий формат роботи у вузькому колі з тими, хто відповідає за оборону держави. Були командувачі ключових напрямків фронту, головком, Генштаб, розвідка, безпека. Дуже змістовна робота.
Перше: бригади оборони – молодці. Головні стратегічні завдання виконали – деталі зараз не час повідомляти.
Друге: бригади наступу – молодці. Готуємось – без деталей.
Третє, щодо захисту цивільних громадян: Повітряні сили молодці – тут із деталями.
Наші пріоритети на цей тиждень, наступний і на найближчий час загалом – додаткові системи ППО, додаткові ракети, навчання та літаки, далекобійна зброя. І це буде.
Провів сьогодні й ґрунтовну нараду з нашими міжнародниками – командою Офісу.
Є завдання: втримати динаміку міжнародної підтримки та комунікації заради України, яка була досягнута в першій половині травня, також і цими тижнями. Упевнений, виконаємо це завдання.
І ще одне. Сьогодні багато українців і українок були у вишиванках. Це важливо: памʼятати, яке багатство нас усіх обʼєднує. Україна – різноманітна, і в тому наша сила. Це було видно протягом дня у різних орнаментах вишиванок.
Але зараз я прошу вас усіх згадати про тих українців і українок, які буквально наша з вами сила, наш із вами захист. Багато наших людей не були у вишиванках, бо вони у військовій формі. Я прошу вас зараз згадати всіх, хто воює заради України. Усіх, хто на бойових завданнях і бойових постах заради України. Усіх, хто тренує наших бійців заради України. Я прошу вас зараз подякувати їм».