Звернення Володимира Зеленського: “Україна витримує удари терористів, бо завжди є кому стати опорою для життя”

Сьогодні російські терористи знову напали на наше життя. Одеса, міста, містечка і громади Дніпропетровської області, Донеччини, наша Костянтинівка, Харківська область, Миколаїв, Херсонська область.
Кожного разу, коли є кому рятувати життя, гасити пожежі, розмінувати, допомагати нашим людям, нашим громадам – у всіх областях України, у кожному місті, у всіх районах, незалежно від того, наскільки вони близько від лінії фронту чи кордону з Росією.
Дякую всьому складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, всім працівникам Національної поліції, які дбають про людей, всім хто працює в бригадах екстреної медичної допомоги.
Сьогодні українські психологи святкують своє професійне свято, і я дякую всім, хто допомагає нашим людям долати всі емоційні та психологічні виклики цього часу війни. Я також вдячний всім тим, хто вже відбудовує життя в Україні. Україна може протистояти атакам терористів, бо завжди є хтось, хто готовий стати опорою життя.