Мінцифра запускає нову навчальну програму з аналізу та візуалізації даних: відкрита реєстрація

Нова програма Мінцифри, присвячена аналітиці та візуалізації відкритих даних, буде корисною для журналістів, розслідувачів, аналітиків та громадських активістів.

Мета програми — сформувати необхідні знання та навички роботи з сирими відкритими даними в журналістів, розслідувачів, антикорупційних громадських активістів. А також підвищити рівень володіння інструментами візуалізації даних.

Під час навчання учасники дізнаються, як:

• Організувати дані в таблицях, готувати їх до аналізу та візуалізації

• Застосовувати формули та функції для аналізу даних у таблицях

• Створювати інтерактивні графіки та карти

• Редагувати візуалізації даних, зменшувати візуальний шум у них та підсилювати повідомлення

• Використовувати візуалізацію для дослідження та комунікації даних

Навчання проходитиме онлайн. Більше деталей та реєстрація на програму за посиланням. Кількість учасників обмежена.

Встигніть подати заявку до 15 листопада.

Програма реалізована за підтримки Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ)