Сучасний підбір кадрів: рекрутинг в службі зайнятості

Безкоштовний пошук кадрів, попередній відбір, а в окремих випадках — ще й доплата за створене робоче місце. Це ідеальний сценарій із пошуку і влаштування персоналу для будь-якого роботодавця. Державна служба зайнятості може задовольнити і такий запит.

Рекрутери служби зайнятості  є експертами ринку праці: знають, де знайти вакансії та шукачів роботи, володіють інструментами оцінки кандидатів і обирають їх виходячи з потреб роботодавця. Фахівці працюють не лише з клієнтами центру зайнятості, а й з усіма, хто пропонує чи шукає роботу на повному ринку праці.

Також служба зайнятості пропонує роботодавцям:

➡ Компенсаційні програми;

➡ Надання мікрогрантів на створення або розвиток власної справи;

➡ Надання грантів для ветеранів та другого з подружжя на розвиток або створення власного бізнесу;

➡ Ваучери на безкоштовне навчання працівників;

➡ Професійне навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної освіти державної служби зайнятості.

➡ Професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця;

➡ Надання дозвілу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства;

➡ Громадські та інші роботи тимчасового характеру;

➡ Допомогу по частковому безробіттю.

Переглянути всі наявні пропозиції роботи можна на Єдиному порталі вакансій.

Telegram-канал з актуальними вакансіями: «Робота зараз: Державна служба зайнятості».

Чат-бот ДСЗ @DCZWorknowBbot.